Używane maszyny i pojazdy budowlane

Nie wszyscy przedsiębiorcy chcą inwestować w nowy sprzęt do wykonywania rozmaitych robót na budowie. Dla tych osób najlepszym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w używane maszyny budowlane Volvo i innych marek. Zastanawiają się Państwo, kto oferuje sprzedaż najwyższej klasy pojazdów z drugiej ręki, takich jak choćby koparki, spycharki czy wywrotki? Warto zapoznać się z propozycją handlową prowadzonej przez nas firmy SI Innovation.

Asortyment sklepu na bieżąco uzupełniamy o funkcjonalne, sprawnie działające modele. Urządzenia pozyskujemy wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Przed wystawieniem na sprzedaż maszyn budowlanych używanych poddajemy je dokładnym badaniom technicznym. W razie potrzeby wykonujemy też niezbędne prace serwisowe. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że w ich ręce trafią pojazdy Volvo i innych producentów, nadające się do wieloletniego i bezpiecznego użytku.

Najważniejsze zalety sprzętu budowlanego z drugiej ręki

Zakup udostępnianych przez nas używanych maszyn budowlanych jest dla Państwa korzystny z kilku powodów. Przede wszystkim są to relatywnie tanie modele. Dzięki temu można skompletować park maszynowy bez konieczności ponoszenia wygórowanych kosztów inwestycji. Kilkuletnie pojazdy takich marek jak Volvo, których sprzedażą się zajmujemy, to doskonałe rozwiązanie głównie dla małych i średnich przedsiębiorców. Nabycie takiego sprzętu stanowi bowiem stosunkowo niewielkie obciążenie dla firmowego budżetu.

Trzeba też mieć świadomość, że oferowane przez nas maszyny z drugiej ręki w większości przypadków sprawdziły się już co najmniej kilka razy na placach budowy. Dla ich kolejnych właścicieli oznacza to pewność i niezawodność działania urządzeń, także przy pracach realizowanych w trudnych warunkach. Warto przekonać się o tym samodzielnie dzięki wyposażeniu swego parku maszynowego w wystawione przez nas na sprzedaż modele.

Maszyny budowlane, pomoc w doborze

Nie wiedzą Państwo, jak wybrać odpowiednie używane pojazdy budowlane Volvo i innych marek? Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi specjalistami. Udzielane przez nich porady pomogą w podjęciu właściwej decyzji zakupowej.

Kruszarki
Przesiewacze
Koparki
Ładowarki
Taśmociągi
Inne